Reference

Názory lidí, kteří vyzkoušeli naši péči před Vámi:
Pan PAVEL
Líbí se mi seriózní přístup. Jsem maximálně spokojen.

Paní Věra
Recenze píši zřídka, musí to stát za to. Rovněž tak nepatřím mezi pravidelné návštěvníky automyček. V neustálem každodenním shonu jednoduše ztráta času u benzinky, kde stejně všechna špína nepustí… Návštěva ruční automyčky-Legend mě přiměla názor přehodnotit. Výsledkem bylo perfektně umyté lesknoucí se auto, které vypadalo, že právě opustilo výrobní linku. Nablýskaná kola, voňavý a čistý interiér a dokonce mi rozleštili i zažrané skvrny od ptáčků zpěváčku na kapotě a malé škrábance na dveřích. Uspokojivé ceny, profesionální služby, které zde poskytují pracovníci myčky jsou doplněny sympatií, ochotou a kreativním přístupem k zákazníkovi. Odjížděla jsem s příjemným pocitem dobře investovaného času i peněz a poznáním, jak je fajn umět se radovat z maličkostí :-)

Pan M.
Nedávno mi bylo oznámeno abych si umyl vůz, protože se na to prý už nedalo dívat. Standardně zajíždím do mycích boxů u benzínek, kde vůz jen opláchnu a hotovo. Tentokrát mi byla doporučena ruční myčka Automyčka-Legend. Po přijetí mě mile překvapil profesionální přístup pracovníků myčky. Na místě mi vysvětlili výhody ručního mytí vozu a doporučili mycí program. S výsledkem jsem byl nadmíru spokojen. Vůz prokoukl. Od té doby raději nechávám mýt svůj vůz u odborníků. Pro zkrácení času při mytí jsem se mohl pokochat našláplými americkými vozy z Půjčovny-legend.

Pan F.
O víkendu jsem pěkně zmoknul na motocyklu. Nechal jsem tedy tedy svého Harleye umýt v Automyčce-Legend a skoro jsem nevěřil, že se po umytí dívám na svůj 12 let starý stroj. Dokonce mi i opravili škrábance na blatníku a nádrži. Tedy maximální spokojenost.

Společnost ITS a.s.
Služby myčky využíváme od jejího otevření pro několik desítek služebních vozů. Všechny poskytnuté služby byly vždy na profesionální úrovni a v dohodnutých termínech. I ceny jsou dle našich dlouholetých zkušeností velmi dobré. Vřele doporučujeme myčku využívat. 

Slečna F.
Byla jsem naprosto nadšená, takhle čisté auto jsem snad ještě neměla!!!! Porovnání kvalita - cena je více než uspokojivé, zejména v porovnání s cenami v klasických automatických myčkách. A to už vůbec nehovořím o záruce, že mi nic nepoškrábe mého plechového miláčka...  

Pan D.
Hoši na myčce mi mé auto vydrbali až jsem koukal.

Pan Š.
Je to jednoduché.  Jako má každý svého kadeřníka/holiče, tak by měl mít i svého myčkaře. Zvykne si jezdit na jedno místo, díky tomu získává slevy. Myčkař ho už do telefonu uvítá jménem a program uzpůsobí dle potřeb. Služby, kde se vydělává jen tím, že se někdo natáhne moc nefrčí.

Půjčovna-Legend
Automyčka-Legend, je důležitou součástí našeho procesu, kde potřebujeme mít pro zákazníky auta v naprostém pořádku a také krásně umytá. Automyčka-Legend nám nabízí službu Pick up servis. Je to sice jen po patře v garážích, ale i tak kdykoli máme objednávku na půjčení, tak obsluha myčky vezme auto, umyje a zaparkuje zpět. Dále si necháme od obsluhy navrhnout jaký progam je zrovna nejvhodnější, takže uzpůsobí program stavu vozu a sami zvolí, jestli je nutné luxovat, nebo čistit sedačky... prostě mají jediný cíl, "uvést auto do stavu krásného".  No a jako bonus je i příznivá cena. Díky počtu aut, které u nich myjeme máme nastavenou i slevu a jednou měsíčně jen přijde faktura a o více se nestaráme. Připodobnění tohoto luxusu k situaci, kdyby Automyčka-Legend nebyla.  Museli bychom s každým autem někam jezdit, tam hodinu čekat, uhradit každé mytí zvlášť a účtenkami pak zatěžovat účetní, která by nám to taky spočítala cenou za doklad a ještě bychom museli pokaždé řešit, co se má umýt a co je zbytečné...

Pan V.
Zákazník byl velmi spokojen.

Paní G.
Ráda bych Vám poděkovala za předchozí dokonalé umytí vozu. Svůj sporťák jsem poslední měsíce používala na přepravu věcí na stavbu a podle toho uvnitř i zvenku vypadal. Díky Vaší skvělé práci mám interiér a exteriér Volva zase jako nový.

Aleš Jirsa
Rychlé a čisté! Bez problémů...

Interneto.cz
Profesionální přístup a perfektně odvedená práce. Doporučujeme!

Společnost Balcom
Za nás spokojenost – kvalita mytí velmi dobrá! Pomalu se to rozjíždí, takže toho bude do budoucna více.

Provozovatel myčky
A další reference přibývají, budeme je postupně přidávat.