VIP služby


Oprava čelního skla

S námi opět ušetříte čas, oprava čelního skla přímo u nás na myčce. 
Zatímco Vy pracujete, nebo relaxujete, tak Vaše auto si užívá kompletního mytí aby bylo pro Vás jako nové a zároveň Vám zajistíme i opravu poškození čelního skla ať máte jasný nerušený výhled.
Opravy čelních skel

Rychlo-oprava autoskla do 60 minut.

Výměna autoskla v kamenném servise většinou znamená nutnost odstavit vozidlo na celý den, ne-li déle. Oprava autoskla je naproti tomu rychlý zásah, většinou provedený do 60 minut. Po opravě je vozidlo ihned schopné běžného provozu, projde STK a řidič se nevystavuje postihu za nezpůsobilost vozidla k provozu.

Nejmodernější technologie
V rámci oprav prasklin scelováním používáme nejmodernější profesionální technologii od německé firmy PS Service Systeme GmbH. Čelní sklo opravdu není nutné po každé “malé” prasklince měnit, vůči vozidlu je oprava mnohem šetrnějším řešením.

Pojišťovny plně akceptují opravy prasklin
Všechny pojišťovny v ČR opravu autoskla uznávají a ochotně ji zaplatí ve 100% výši z připojištění čelního skla nebo z povinného ručení. To znamená vždy bez odečtu spoluúčasti a max. do limitu sjednaného v pojistné smlouvě. Naše firma spolupracujeme s většinou pojišťoven, zápisy o poškození včetně fotodokumentace zařídíme před opravou.
Prasklina může být i starší.

Další fotografie: