VIP služby

ZDARMA parkování pro zákazníky myčky.

Zaparkujte svůj vůz na našem bezplatném P+R parkovišti a až jej budete potřebovat, najdete ho zde umyté a parkování máte zdarma.Výborná MHD dostupnost z naší automyčky. Metro, tramvaj a autobus jsou vzdáleny minutu chůze z myčky.

Pick up servis

Vyzvedneme Váš vůz u Vás v kanceláři a sami zavezeme na myčku a zpět. Nezapomeňte se objednat a nechat nám klíče, než půjdete na poradu.

Karnaubský vosk pro ochranu laku a vysoký lesk

Nejkvalitnější a nejtvrdší přírodní vosk, je tím nejlepším, co můžete svému autu dopřát. Tvrdý karnaubský vosk má ze všech klasických vosků pro ochranu laku nejlepší vlastnosti a nejdelší trvanlivost. Aplikací karnaubského vosku ochráníte lak vozu na období 6 - 8 měsíců v závislosti na frekvenci mytí.

Nemrznoucí směs do ostřikovačů

Jako další bonus jsme pro Vás připravili dolévání vody do ostřikovačů. Nemrzněte venku nad kapotou. Buďte připraveni na zimní plískanice. Nekupujte velké kanystry. Dolijeme Vám přesně kolik potřebujete...

Svolávací akce

Také Vás nebaví na ulici v zimě sloupávat dálniční známku a šmudlat si u toho přední okno?

Oprava čelního skla

S námi opět ušetříte čas, oprava čelního skla přímo u nás na myčce.  Zatímco Vy pracujete, nebo relaxujete, tak Vaše auto si užívá kompletního mytí aby bylo pro Vás jako nové a zároveň Vám zajistíme i opravu poškození čelního skla ať máte jasný nerušený výhled.

Renovace světlometů

Provádíme renovaci plastových světlometů. Máte světlomety poškrábané od kamínků? Máte světlomety se sníženou světelností?